fbpx

Firma

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Lapis to firma zajmująca się bezpośrednim importem płyt kamiennych z piaskowca oraz ich dystrybucją na terenie całego kraju.

Pomysł założenia firmy zrodził się w Anglii, gdzie jako emigranci "na zarobku" zajmowaliśmy się montażem płyt w jednej z firm brukarskich. Kilku letnie doświadczenie w tej branży pozwoliło nam na powrót do kraju z zamiarem wprowadzenie produktu na polski rynek.

Dziś chcemy Państwu zaoferować produkt, który w Europie Zachodniej zdobył wielkie uznanie a w Polsce powoli staje się alternatywą dla popularnych kostek brukowych i betonowych płyt tarasowych.

Namawiamy inwestorów do odejścia od nudnych i pozbawionych wyjątkowości materiałów. Dajemy taką właśnie możliwość przy zakupie naszego produktu.

Specjalizujemy się wyłącznie w płytach kamiennych dlatego też nasza wiedza i doświadczenie koncentruje się wyłącznie na zadowolenie klienta.

Stawiamy na innowacyjność dlatego proponujemy Państwu produkt wysokiej klasy za przyzwoitą cenę, jednak nie za najniższą aczkolwiek konkurencyjną.

Stawiamy również na zadowolenie klientów, na promowanie naszej marki oraz na zrealizowanie naszego głównego celu jakim jest zmiana utartych i tradycyjnych przyzwyczajeń Polaków do montowania nudnych materiałów betoniarskich modnych w czasach PRL-u.

Sprawimy, że ogród w którego projekcie zaaranżujecie Państwo nasze płyty będzie obiektem zachwytu wśród sąsiadów i znajomych.